Menu

 

GEOINFORMATIKA.SK

geocommunity.cz

Registrace

Identifikace

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
**Pokud chcete vystavit fakturu, vyplňte, prosím, IČO a DIČ Vaší organizace.


Účast


Upozornění

Vážení účastníci pozor: některé akce probíhají paralelně, zkontrolujte si prosím před odesláním přihlášky zda jste si nevybrali paralelní akce.


Semináře

Seminář Zpracování družicových dat Sentinel v open source software SNAP je již plně obsazen. Můžete se však registrovat jako náhradník.Další akce

Cena exkurze je 250 Kč, ale při včasné registraci (do 15.2.2017) získáte slevu 100%. Počet osob na exkurzi je omezený. Zvažte prosím pečlivě, zda se opravdu můžete a chcete exkurze zúčastnit. Registrace je závazná. V případě, že se exkurze nezúčastníte a neomluvíte se nejpozději do 20. 3. 2017, budeme požadovat doplacení účastnického poplatku. Registrací vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.Sleva


Další služby


****Ubytování je v dvoulůžkových nebo jednolůžkových (omezený počet) pokojích, platí se v hotovosti na místě v recepci koleji. Cena jedné noci ubytování je 440 Kč (700 Kč pro jednolůžkový) včetně snídaně.


Platba

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v databázi pro potřeby sympozia dle zákona 101/2000 Sb. o ochranně osobních údajů.