Menu

 

CGI.com

DIGIS.cz

GEOINFORMATIKA.SK

geocommunity.cz

GISportal.cz

Registrace

Identifikace

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
**Pokud chcete vystavit fakturu, vyplňte, prosím, IČO a DIČ Vaší organizace.


Účast


Upozornění

Vážení účastníci pozor: některé akce probíhají paralelně, zkontrolujte si prosím před odesláním přihlášky zda jste si nevybrali paralelní akce.


Semináře

Seminář Urban Planner je již plně obsazen. Můžete se však registrovat jako náhradník.

Seminář Možnosti navigace uvnitř budov je již plně obsazen. Můžete se však registrovat jako náhradník.

Seminář Zpracování družicových dat Sentinel v open source software SNAP je již plně obsazen. Můžete se však registrovat jako náhradník.Další akce

Cena exkurze je 250 Kč, ale při včasné registraci (do 15.2.2017) získáte slevu 100%. Počet osob na exkurzi je omezený. Zvažte prosím pečlivě, zda se opravdu můžete a chcete exkurze zúčastnit. Registrace je závazná. V případě, že se exkurze nezúčastníte a neomluvíte se nejpozději do 20. 3. 2017, budeme požadovat doplacení účastnického poplatku. Registrací vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.Sleva


Další služby

Ubytování v Hotelu Garni v areálu VŠB-TUO je již plně obsazeno.


****Ubytování je v dvoulůžkových nebo jednolůžkových (omezený počet) pokojích, platí se v hotovosti na místě v recepci koleji. Cena jedné noci ubytování je 440 Kč (700 Kč pro jednolůžkový) včetně snídaně.


Platba

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v databázi pro potřeby sympozia dle zákona 101/2000 Sb. o ochranně osobních údajů.