Menu

interreg-danube

egako.eu

zememeric.cz

geobusiness.cz

GISportal.cz

geoinformace.cz

amavet962.org

Registrace

Identifikace

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné
**Pokud chcete vystavit fakturu, vyplňte, prosím, IČO a DIČ Vaší organizace.


Účast


Upozornění

Vážení účastníci pozor: některé akce probíhají paralelně, zkontrolujte si prosím před odesláním přihlášky zda jste si nevybrali paralelní akce.


SeminářeDalší akce

Změna programu vyhrazena. Při malém zájmu budou exkurze zrušeny.

Cena exkurze Národní superpočítačové centrum je 250 Kč, ale při včasné registraci (do 1. 2. 2019) získáte slevu 100%. Počet osob na exkurzi je omezený. Zvažte prosím pečlivě, zda se opravdu můžete a chcete exkurze zúčastnit. Registrace je závazná. V případě, že se exkurze nezúčastníte a neomluvíte se nejpozději do 15. 3. 2019, budeme požadovat doplacení účastnického poplatku. Registrací vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

Exkurze Národní superpočítačové centrum je již plně obsazenaSleva


Další služby

Ubytování je v dvoulůžkových nebo jednolůžkových (omezený počet) pokojích, platí se v hotovosti na místě v recepci koleji. Cena jedné noci ubytování je 440 Kč (700 Kč pro jednolůžkový) včetně snídaně.


Platba

Beru na vědomí, že registrací vyjadřuji souhlas se zpracováním svých osobních údajů dle nařízení EU 2016/679 (GDPR) pro účely organizace Sympozia GIS Ostrava. Souhlas lze kdykoli písemně odvolat přes gisostrava@vsb.cz. Svou účastí na této akci také souhlasím s tím, že pořadatelem nahodile pořízené fotografie na této akci, mohou sloužit k veřejné propagaci pořadatele na internetové stránce.